سه شنبه
۲ مرداد ۱۴۰۳
کد خبر : 2240
۲۴ مرداد ۱۴۰۱؛ ساعت ۴:۱۹
0 views

به گزارش بهشهر بیدار به نقل از پایگاه خبری میانکاله گردهمایی اصحاب بسیج رسانه شهرستان بهشهر بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبر نگار برگزار شد. این نشست که با حضور خبرنگاران و مدیران کانالهای فضای مجازی برگزار شد در ابتدا عباس داودی مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان بهشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و خیرمقدم به حق شناس رئیس بسیج رسانه استان و تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه بسیج شهرستان که بدون هیچ چشم داشتی فعال هستند، اظهار داشت تداعی روز عاشورا و روز خبرنگار پیام آور اهمیت و جایگاه خبرنگار است.

در ادامه سرهنگ جناسمی فرمانده سپاه بهشهر ضمن تسلیت ایام و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت:

خبرنگاران در صدر جهاد تبیین قرار دارند.

فرمانده سپاه بهشهر با اشاره به قیام حضرت زینب و افشاگری ظلم و ستمگری که اگر نبود قیام زینب و اگر واقعه کربلا را برملا نمی کرد اهداف قیام امام حسین مشخص نمیشد و کسانیکه در واقعه عاشورا بر علیه امام حسین بودند در واقع بصیرت نداشتند و عدم درک دشمن و دشمنی دشمن حادثه عاشورا را بوجود آورد.

فرمانده سپاه تشریح کرد آنهایی که سنگ بر اهل بیت می زند مورد بصیرت و تبیین قرار نگرفتند که اگر به حقانیت امام حسین پی می‌بردند دست به چنین کاری نمی زدند

جناسمی فرمانده سپاه بهشهر گفت: جنگ امروز جنگ اراده هاست و در گام پنجم تمدن سازی اصحاب رسانه کار سختی را در پیش دارند.

منتظری رییس پلیس فتا هم در ادامه صحبت های سرهنگ جناسمی گفت: اهمیت فضای مجازی به اندازه ای است که حضرت آقا فرمودند: فضای مجازی مثل انقلاب با اهمیت است.

حق شناس رئیس بسیج رسانه استان مازندران ضمن تسلیت ایام و تبریک روز خبرنگار و همزمان شدن تاسوعای حسینی و روز خبرنگار فرصتی بزرگی بود که ما این فرصت را از دست دادیم و در واقعه عاشورا درس فدا شدن در مکتب دین را آموختیم. و خبرنگاران فدا شدن در راه رضای خدا را سرلوحه کار خود قرار دادند.

در ادامه ضمن اینکه خبرنگاران از دغدغه های خود عنوان کردند از خبرنگاران تجلیل شد.

گردهمایی اصحاب بسیج رسانه گردهمایی اصحاب رسانه نشست بصیرتی سرهنگ جناسمی 17 مرداد روز خبرنگار منتظری پلیس فتا اصحاب بسیج رسانه بهشهر بسیج رسانه بهشهر

 

 

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار