شنبه
۹ بهمن ۱۴۰۰
کد خبر : 1749
۱۰ دی ۱۴۰۰؛ ساعت ۶:۱۴
0 views

به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا  با حضور در منزل شهید مدافع امنیت سرهنگ پاسدار مهران شوری زاده در شهرستان ساری با خانواده معظم این شهید والامقام دیدار و شهادت این مجاهد سبزپوش انقلاب را به آنان تبریک و تسلیت گفت.

مسلمی در دیدار با خانواده معظم پاسدار شهید شوری زاده با بیان اینکه هر چه از زمان، بیشتر می‌گذرد به محتوای این سخن سردار دل‌ها بیشتر پی می‌بریم که فرمود، شرط شهید شدن، شهید بودن است، افزود: بی شک شما خانواده شهید دارای ویژگی و برجستگی‌های خاصی بودید که این توفیق بزرگ یعنی خانواده شهید شدن نصیب شما شده است.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به برخی ویژگی‌های شخصیتی شهید شوری زاده، از اینکه استان مازندران میزبان پیکر مطهر و پاک این شهید والامقام است ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: مجموعه سپاه کربلا در کنار بهره گیری از همه‌ی امکانات و ظرفیت‌های خود برای تکریم و بزرگداشت و نیز تبیین ابعاد شخصیتی این شهید والامقام با بسیج کردن سایر ظرفیت‌های فرهنگی استان، از هیچ اقدامی برای تحقق این امر، دریغ نخواهد کرد.

مسلمی با بیان اینکه امروز هر چه که داریم از عزت و اقتدار گرفته تا امنیت و آرامش، مدیون شهدا هستیم، خاطر نشان کرد: شهدا در هر زمانی که آمدند، جامعه ما را عطرآگین از حضور خود کرده اند و رحمت و برکت را نیز برای انقلاب اسلامی به همراه داشته اند.

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار